Podsumowanie roku 2019 w Relacja – Pozytywna Sytuacja Dolores Anna Żakiewicz

Nie wiem jak to się stało, ale już mamy 2020 rok..
Wczoraj dużo myślałam o roku mijającym – 2019.
Dla mnie był bardzo dobry, choć pełen wyzwań. Wciąż szukam nowych, lepszych sposobów, żeby Wam pomagać. Wdrażam nowe formy, wypróbowuję nowe rozwiazania.  Zrobiłam sobie małe podsumowanie. Piszę o tym do Was na blogu, bo bez Was nic by się nie zdarzyło. Jesteście współautorami mojego sukcesu, mojej działalności.

Oto moje podsumowanie za rok 2019:

 1. Sprzedałam swój pierwszy warsztat online, ,,Kobieta pozytywna , dodam, że bez wielkiej promocji,
 2. Wdrożyłam onlinowy projekt : Klub Relacji Pozytywnych, który sprzedaje się regularnie co miesiąc, a niektóre z Was zdecydowały się nawet na abonament,
 3. Sprzedaję swoje e-produkty
 4. Przeszkoliłam w ramach warsztatów stacjonarnych kolejne 600 osób, a tym samym ilość przeszkolonych przeze mnie osób wzrosła do ok 2500.
 5. Nawiązałam współpracę z kolejnymi 18 placówkami, dla których przeprowadziłam różne formy warsztatów z zakresu pozytywnej dyscypliny, wzbogaconej elementami Self -Reg /samoregulacji/ i uważności.
 6. Otworzyłam księgarnię internetową, po to, żebyście mogli zakupywać potrzebne publikacje w zakresie pozytywnej dyscypliny, uważności i NVC, nie tylko po warsztatach, ale w każdej chwili
 7. Wdrożyłam trzy nowe programy warsztatów, które zostały bardzo dobrze przyjęte. Warsztaty te skierowane sa do specjalistów, pracujących z dziećmi oraz rodzicami. Jeśli interesuje Cie taki warsztat dla zorganizowanej grupy, pisz na relacjapozytywnasytuacja@gmail.com.
 8. Kontynuuję współpracę z Radio Katowice
 9. Na You Tubie wdrożyłam serię filmików ,,Co zrobić kiedy, Obecnie jest ich ok 30tu, a w sumie na moim kanale znajdziesz ok 60 filmów różnej długości  .
 10. Liczba subskrybentów mojego kanału na YT wzrosła o 200%
 11. Przypomniałam też sobie jak wielką frajdą jest dla mnie język migowy– wzięłam udział w projekcie, w ramach którego tłumaczyłam z radością przez 120h.
 12. Przeprowadziłam ok 30h godzin indywidualnych warsztatów w ramach konsultacji.

Poza tym skorzystałam z coachingu u Barbary Lech, żeby dalej się rozwijać. Musze powiedzieć, że  Basia to profesjonalista i daje kopa. Pracowita osóbka z potężnym zasobem energii i pozytywności. Basię spotkasz tu: tutaj Basia

Przyjrzałam  się też badaniom Brene Brown – przeczytałam jej książkę ,,Dary niedoskonałości” , korzystam już z jej myśli w moich programach. Przygotowuję też  artykuł na bloga.

W roku 2020 planuję kontynuować swoją działalność , a w okolicy marca odpalę niespodziankę. Na razie – sza. Tymczasem.