Świetnie, dziękuję za zapis na mój newsletter. 

  Teraz będziesz otrzymywać linki do nagrań moich audycji w Radio Katowice, jak tylko będą dostępne. Otrzymasz je całkowicie bezpłatnie. 

kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Dolores Anna Żakiewicz

Socjolog, pracownik socjalny, certyfikowany edukator pozytywnej dyscypliny, z akredytacją amerykańskiego Positive Discipline Association,tłumacz polskiego języka migowego. Prekursor pozytywnej dyscypliny na Śląsku i… w Norwegii.

Skutecznie pomagam rodzicom i specjalistom, pracującym z drugimi ludźmi, osiągać cele, z zachowaniem relacji, empatii i wzajemnego szacunku.

W tym celu korzystam z narzędzi pozytywnej dyscypliny, Self-Reg /samoregulacji/ i innych ciekawych wynalazków.

 Prowadzę warsztaty i konsultacje indywidualne, szkolenia rad pedagogicznych, programy online. W swoich programach przeszkoliłam już ponad 2500 osób.

 Jestem autorką platformy edukacyjnej Relacja – Pozytywna Sytuacja, gdzie podpowiadam jak w praktyczny sposób w życiu codziennym skutecznie stosować podejście wspierające dziecięcą samodzielność, kreatywność z zachowaniem szacunku do samego siebie i innych.

Fascynuje mnie budowanie pozytywnych relacji. Korzystam przy tym z praktycznych i prostych strategii pozytywnej dyscypliny oraz łagodnego podejścia Self- Reg.

Prywatnie:

Mama Oli, lat 11 i Dawida lat  6. Macocha 24 letniego młodzieńca. Żona.

Dolores