KLUB RELACJI POZYTYWNYCH

webinarowy pakiet świąteczny

 

DLA WSZYSTKICH MASZ JUŻ PREZENT?

NO TO TERAZ KOLEJ NA CIEBIE-

zrób sobie prezent.

 

Krok po kroku, wszystko, czego potrzebujesz, żeby poukładać swoje relacje i zacząć od nowa w nowym roku.

Wykup webinarowy pakiet świąteczny, uzyskaj dostęp od razu. 

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Ten rok dał Ci popalić.

Trochę się pogubiłaś i nie jest Ci z tym dobrze.

Mieliście w domu naprawdę świetne relacje, a teraz...

Twoje rodzeństwo doprowadza Cię do szału.

Nikt cię nie słucha.

,,Najtrudniejsza jest rywalizacja między bliźniaczkami. chcą tego samego od razu pierwsze."

Wyobraź sobie, że nikt  już nie woła co 5 minut :,,Mamo, mamo!”;

albo: możesz przytulić jedno dziecko, a drugie spokojnie się uśmiecha;

a może: Twoje dzieci zgodnie na zmianę bawią się ulubioną zabawką.

W październikowym Klubie nauczę Cie jak działać kiedy dzieci sie kłócą. Jak je wspierać w taki sposób, żeby budować ich samodzielność i odpowiedzialność, wraz z empatią.

Poznasz i wdrożysz 10W -10 skutecznych sposobów na konflikty dzieci.

Pomogę Ci w tym osobiście. Pomoże Ci też wspierająca grupa.

 

 

;
dla kogo jest ten Klub?
9

dla rodziców, którym zależy na tym, żeby dzieci same rozwiązywały swoje konflikty

9

dla opiekunów, którym zależy na samodzielności dzieci

9

dla zmęczonych ciągłymi przepychankami dzieciaków

9

dla nauczycieli, którym zależy na nauczeniu dzieci samodzielnego rozwiązywania konfliktów

 

 

dla kogo nie jest ten klub
9

dla rodziców, którzy chcą zawsze ustalać kto był winien

9

dla opiekunów, którzy są przekonani, że jedynym prawem i obowiązkiem dzieci jest słuchać dorosłych i siedzieć cicho

9

dla dorosłych, którzy uważają, że problemy dzieci mogą rozwiązac tylko dorośli

9

dla nauczycieli, którzy uważają, że to oni wiedzą najlepiej o co chodzi w konfliktach dzieci

 

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz

w Klubie Relacji Pozytywnych II?

I
8 moich webinarów i 1 wyzwanie.
h
Materiały w formie interaktywnego ebooka - wiedza w pigułce, zgodnie z tematem wiodącym miesiąca. W październiku materiały o 10w dla rodzeństwa i grupy rówieśniczej
tematyczne live na grupie, przynajmniej 2 razy w tygodniu. w październiku będziemy mówić np o kolejności narodzin i o 4 błędnych celach
Z
dostęp do webinarów - oglądasz ile razy chcesz i kiedy chcesz w czasie wykupionego miesiąca. webinary umieszczone są na platformie.
wspólna praca na grupie przez 14 dni - omawianie zadań z maila, wsparcie w ich realizacji, zgodnie z tematyka miesiąca w październiku - o rodzeństwie o grupach rówieśniczych.
Wspierająca społeczność w zamkniętej, tajnej grupie na FB
w przedsprzedaży oraz pakiecie indywidualnym - bonusy, więcej - poniżej.
u
możliwość uzyskania szybkiej odpowiedzi na swoje pytania- jestem na grupie codziennie prze 30 minut poza live.
BONUSY

W przedsprzedaży oraz w pakiecie indywiduanym przygotowałam dla Ciebie coś ekstra!

Jeżeli dołączysz do Klubu w przedsprzedaży otrzymasz trzy bonusy:

BONUS 1: czy moje dziecko ma zaburzenia integracji sensorycznej?

DOWIESZ SIĘ:

Poglądowy test, który pomoże Ci ustalić , czy w przypadku Twojego dziecka trudności w zachowaniu, czy w nauce mogą wynikać z zaburzeń integracji sensorycznej. Arkusz przygotował terapeuta zaburzeń integracji sensorycznej Renata Zoruk. Rzecz jasna nie zastąpi on rzeczywistej diagnozy, natomiast podpowie Ci czy iść w tym kierunku.

WARTOŚĆ – 200 zł

BONUS 2: zestaw polecanych książek

DOWIESZ SIĘ:

Z jakich książek korzystałam, żeby przygotować moje treści i jakie warto przeczytać, jak się ma w domu rodzeństwo

WARTOŚĆ -100 zł

BONUS 3: ebook : ,,Adaptacja szkolna i przedszkolna w czasie pandemii"

DOWIESZ SIĘ:

  • W jakich 5 obszarach działać, żeby adaptacja okazała się pomyślna.
  • Jakie mozliwości łagodnej adaptacji stworzyła pandemia.
  • Jak wspierać dziecko, kiedy nie może  wziąć  zabawki do przedszkola.
  • Czym się różni adaptacja pierwszaka od adaptacji przedszkolaka.

WARTOŚĆ -69zł

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
Cześć, jestem dolores!

Skutecznie pomagam rodzicom i specjalistom pracującym z dziećmi budować pozytywne relacje, korzystając z pozytywnej dyscypliny, podejścia Self -Reg /samoregulacji/ oraz uważności. Prowadzę w tym zakresie warsztaty stacjonarne i online oraz konsultacje indywidualne. Jestem doświadczonym certyfikowanym edukatorem pozytywnej dyscypliny z akredytacją amerykańskiego Positive Discipline Association.
Jestem też socjologiem, pracownikiem socjalnym, tłumaczem polskiego języka migowego. Jestem również autorem platformy edukacyjnej Relacja -Pozytywna Sytuacja, na której towarzyszy mi ponad 16 000 osób.

Prywatnie jestem mamą 11 letniej Oli oraz 6 letniego Dawida.   Jestem też macochą 24 letniego młodzieńca.

W moim domu , jak widzisz, mam rodzeństwo, z 6- cio letnią różnicą. To duże pole do eksperymentów i obserwacji skuteczności różnych rozwiązań. Właśnie dlatego zebrałam swoje doświadczenia, połączyłam je z moją wiedzą i tak powstał październikowy Klub. Zależy mi, żeby ułatwić Ci szaleństwo codzienności..

Program został przygotowany tak, żeby skorzystali z niego rodzice i specjaliści pracujący z różną kategorią wiekową dzieci. Jest to możliwe dlatego, że pracujemy na tych samych narzędziach w każdej grupie wiekowej. Kluczem jest sposób ich zastosowania.

Czy mam doświadczenie w tym, co robię?

 

 

Tyle osób już przeszkoliłam

Jakie treści otrzymasz w Klubie?

Czego się dowiesz i nauczysz dzięki KLUBOWI RELACJI POZYTYWNYCH? czego nauczysz twoje dzieci?

webinar 1: 5 w dla rodzeństwa

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Dowiesz się po co ten cały poligon nazywany rodzeństwem oraz jaką rolę w życiu dziecka  odgrywa rodzeństwo i grupa rówieśnicza. Nauczysz się jak reagować w konfliktowych sytuacjach- kiedy ingerować i jak. Poznasz aż pięć skutecznych sposobów na konflikty rodzeństwa, które z powodzeniem stosuje sie też w konfliktach rówieśniczych. Twoje dzieci przestaną wreszcie rywalizować o Twoją uwagę. Będą samodzielnie rozwiązywać swoje konflikty. Ty odzyskasz czas i spokój.

Pozostałe 5W poznasz i przećwiczysz, kiedy wykupisz pakiet grupowy- będziemy je wdrażać wspólnie na grupie. Nie były publikowane i ogłaszane jeszcze nigdzie.

webinar 3: Dogadaj się ze mną , mamo.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Dowiesz się jak rozmawiać z dzieckiem w wieku przednastoletnim, żeby współpracowało w zakresie obowiązków domowych i szkolnych. Zrozumiesz o co mu chodzi i jak mu to dawać. Odzyskasz dużo czasu i radości, bo Twoje dziecko będzie samodzielne w zakresie zadań szkolnych i domowych.

 

webinar 5: Jestem ważna.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Przekonasz się, kto jest najważniejszy w Twoim życiu i dlaczego. Dowiesz się jak mu dawać ważność na codzień, zwyczajnego dnia, kiedy wszystko masz na głowie. Podpowiem Ci kilka praktycznych, wypróbowanych sposobów jak małoczasowym nakładem wspierać siebie.

webinar 7: Motywacja bez kar i nagród -poznaj rozwiązania i zachętę pozytywnej dyscypliny.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Dowiesz się jak skutecznie i empatycznie motywować bez kar i nagród. Otrzymasz konkretne przykłady jak wspierać dzieci za  pomocą rozwiązań i zachęty, które budują motywację wewnętrzna, nie zewnętrzną. Te narzędzia świetnie sprawdzają się zarówno w domu , jak i w szkole, czy w przedszkolu. Dzięki rozwiązaniom i zachęcie dzieciom ,,chce się chcieć” – nie działaja dla efektu, czy nagrody. Działają, bo lubią, bo mają radość i są ciekawe.

wyzwanie 1: Jak działać, kiedy dzieci się kłócą ? Trzy pierwsze kroki do zgodnego rodzeństwa - bez kłótni i rywalizacji.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Poznasz  3 z 10W dla rodzeństwa i grupy rówieśniczej i dowiesz sie jak je wdrożyć w życie, w czym pomogą Ci ćwiczenia w interaktywnym ebooku. To treść wyzwania z 28-30 września 2020.

Dzieci staną sie bardziej samodzielne i kreatywne, bo będą sie czuły bardziej odpowiedzialne. W efekcie natężenie kłótni znaczaco spadnie, bo dzieci nauczą się same rozwiązywac swoje problemy.

webinar 2: 7 kroków do szczęśliwego nowego roku szkolnego .

 KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Dowiesz się co jest najważniejsze, kiedy dziecko chodzi do szkoły, na czym się skupić, żeby nie dać się przytłoczyć obowiązkom szkolnym. Zrozumiesz jak nawiązać współpracę z własnym dzieckiem. Szkoła przestanie być Twoją zmorą. Przestanie też być zmorą dziecka, zacznie znajdowac w niej radość i znajdzie swój powód, żeby iść do szkoły.

 

 

webinar 4: Jak budować wewnętrzną moc dziecka.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Zrozumiesz  jak wspierać dziecko, żeby sie nie zniechęcało, nie poddawało. Otrzymasz konkretne podpowiedzi co do niego mówić, żeby uwierzyło w siebie i nie obawiało sie porażki. Nauczysz się jak mówić, kiedy cos mu wyszło inaczej niz planowano. Twoje dziecko przestanie obawiac się błędów. Zacznie je traktować jak drogowskazy. Będzie bajdziej kreatywne i odważne. Uwierzy w siebie.

webinar 6: Mamy granice.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Dowiesz sie jak zadbać o swoje granice w sytuacji, kiedy inni je naginają, a nawet chca złamać .Nauczysz się jak empatycznie stawiać granice wobec swoich dzieci i dlaczego to takie ważne.

webinar 8: Rodzicielskie wyrzuty sumienia - jak żyć z radością.

KORZYŚCI DLA CIEBIE:

Otrzymasz praktyczne podpowiedzi jak sobie radzić, kiedy czujesz się złą matką, złym rodzicem. Jak działać, żeby się uwolnić od poczucia winy, co robić w zamian. Odkryjesz swoja wartość i odzyskasz radość i spokój w rodzicielstwie.

TWOJA INWESTYCJA

klub relacji pozytywnych , edycja II. w październiku: 10 kroków do zgodnego rodzeństwa – bez kłótni i rywalizacji.

Krok po kroku, wszystko, czego potrzebujesz żeby Twoje dzieci  zaczęły współpracować ze sobą nawzajem, wspierać się oraz samodzielnie rozwiązywać problemy. Dołącz już teraz, skorzystaj z bonusów   i z radością odzyskaj spokój.
wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

Pakiet webinarowy 

  • miesieczny dostęp do 9 webinarów i wykładów o wartości 539zł
  • miesięczny dostep do wyzwania: ,,3 pierwsze kroki do zgodnego rodzeństwa”, o wartości 79 zł

 

NIE CZEKAJ

Przedsprzedaż jest otwarta tylko przez kilka dni

Gdy 9 października 2020 roku o godzinie 23.55 odliczanie się zakończy – nie będzie już można dołączyć do Klubu październikowego na najlepszych warunkach.

Tyle czasu zostało, zeby skorzystać z Klubu z bonusami

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

co ludzie mówią o pracy ze mną?

Opinie o współpracy ze mną:

,,Czułam się przez cały czas kursu zaopiekowana. Odpowiadałaś na komentarze, byłaś na grupie. Zadania były dla mnie jasno wytłumaczone.
Wszystkie słowa i przykłady przemawiały do mnie. Dziękuję”.
Joanna

Każdemu, rodzicowi i nauczycielowi, polecam warsztaty z pozytywnej dyscypliny. Praktyczne ćwiczenia, które zostają w głowie i zachowaniu, indywidualne podejście, podpowiedzi na co dzień (w grupie i na blogu). Naprawdę da się żyć bez nagród i kar, zmienić dom i siebie.

Joanna

Bardzo polecam, świetne warsztaty. Pozytywna dyscyplina zaszczepila we mnie chęć współpracy z dziećmi na równych zasadach. Chętnie wszystkie techniki przetestuję na moich dzieciach i oczywiście wprowadzę teorię w praktykę  dziękuję i polecam

Klaudia

Miałam ogromną przyjemnością uczestniczyć w warsztatach z PD. Grupę którą stworzyła p. Ania była niesamowita. Wszystkie ćwiczenia wchodzą głęboko w głowę i dają niesamowite efekty. Polecam wszystkim rodzicom którzy szukają alternatywy i czują że SR i PD jest czymś w co warto wejść i wykorzystać!

Danuta

,,Osoba, która swoją wiedzą i fachową radą zainspirowała mnie do zmian w podejściu do moich dzieci! Prowadzi warsztaty tak aby każdy zrozumiał i poczuł i wyniósł wiedzę po która przyszedł! Bardzo dziękuję Aniu!!!!”

Anita

Każdemu, rodzicowi i nauczycielowi, polecam warsztaty z pozytywnej dyscypliny. Praktyczne ćwiczenia, które zostają w głowie i zachowaniu, indywidualne podejście, podpowiedzi na co dzień (w grupie i na blogu). Naprawdę da się żyć bez nagród i kar, zmienić dom i siebie.

Joanna

Bardzo polecam, świetne warsztaty. Pozytywna dyscyplina zaszczepila we mnie chęć współpracy z dziećmi na równych zasadach. Chętnie wszystkie techniki przetestuję na moich dzieciach i oczywiście wprowadzę teorię w praktykę  dziękuję i polecam

Klaudia

Miałam ogromną przyjemnością uczestniczyć w warsztatach z PD. Grupę którą stworzyła p. Ania była niesamowita. Wszystkie ćwiczenia wchodzą głęboko w głowę i dają niesamowite efekty. Polecam wszystkim rodzicom którzy szukają alternatywy i czują że SR i PD jest czymś w co warto wejść i wykorzystać!

Danuta

,,To jedyna grupa na której nie ma hejtu i oceniania a szefowa grupy jest bardzo pomocna. Polecam wszystkim rodzicom ale też parom bezdzietnym żeby zgłębić PD (pozytywną dyscyplinę) ona zmieni Wasze życie na lepsze tak jak moje”

Bogusia Laz

Każdemu, rodzicowi i nauczycielowi, polecam warsztaty z pozytywnej dyscypliny. Praktyczne ćwiczenia, które zostają w głowie i zachowaniu, indywidualne podejście, podpowiedzi na co dzień (w grupie i na blogu). Naprawdę da się żyć bez nagród i kar, zmienić dom i siebie.

Joanna

Bardzo polecam, świetne warsztaty. Pozytywna dyscyplina zaszczepila we mnie chęć współpracy z dziećmi na równych zasadach. Chętnie wszystkie techniki przetestuję na moich dzieciach i oczywiście wprowadzę teorię w praktykę  dziękuję i polecam

Klaudia

Miałam ogromną przyjemnością uczestniczyć w warsztatach z PD. Grupę którą stworzyła p. Ania była niesamowita. Wszystkie ćwiczenia wchodzą głęboko w głowę i dają niesamowite efekty. Polecam wszystkim rodzicom którzy szukają alternatywy i czują że SR i PD jest czymś w co warto wejść i wykorzystać!

Danuta

;

Posłuchaj , co o Klubie Relacji Pozytywnych, edycji I, mówi Ewelina:

;

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: relacjapozytywnasytuacja@gmail.com.
moje dziecko jest przedszkolakiem. czy skorzystam z klubu, czy jest za wcześnie?
Jak najbardziej skorzystasz z Klubu. Poznasz skuteczne sposoby na budowanie relacji, warto je wdrażać już od najmłodszych lat dziecka. Zdobędziesz też sporo wiedzy , która pozwoli Ci zrozumieć zachowanie dziecka.
czy to jest projekt tylko dla mam, czy ojcowie też moga uczestniczyć?
Jak najbardziej zapraszam też tatusiów. Z reguły to kobiety sa bardziej zainteresowane relacjami, stąd przekaz w formie żeńskiej, ale bardzo sobie będę cenić męski głos w damskim gronie. To z pewnością podniesie skuteczność programu.
Czy jeśli moje dziecko JEST JEDYNAKIEM to warto kupować klub?
Tak – treści Klubu nawiązują do relacji rówieśniczych, a przecież Twoje dziecko spotyka rówieśników na placu zabaw, w przedszkolu, szkole.
Czy jeśli moje dziecko JEST W WIEKU SZKOLNYM, to warto kupować klub?
Zdecydowanie tak – wiedza i strategie przedstawiane w klubie  sprawdzają się również w relacji ze starszymi dziećmi.
czy to jest projekt tylko dla rodziców?
Skorzystać z niego mogą także opiekunowie, wychowawcy, pozostający w relacji z dziećmi.
czy jeśli jestem nauczycielem, ten projekt może być dla mnie przydatny?
Nauczyciel również pozostaje w relacji ze swoimi uczniami. Techniki, których uczę w Klubie, sprawdzają się także   w grupie klasowej. Bardzo komfortowe jest, że w ramach pracy na grupie możesz zadać pytanie dotyczące sytuacji w Twojej klasie , czy grupie.
ile czasu dziennie będzie trzeba przeznaczyć na wykonanie Klubowego zadania?
Wystarczy 5 minut. Możesz je wykonac rano lub po południu albo wieczorem. Instrukcja do ćwiczenia jest konkretna i esencjonalna, od razu wiadomo o co chodzi. Mysl rozwijam w krótkim live na grupie ok południa.
czy dostanę dostęp do wszystkich materiałów od razu?
Nie, tematy będziemy realizować  sukcesywnie. Każdego dnia będziemy skupiać się na pojedynczym zagadnieniu. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wdrożyć w życie konkretne narzędzia.
W jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?
Webinary i wcześniejsze materiały będą dostępne na mojej platformie po zalogowaniu się. Ćwiczenia i live bieżące będą dostępne w grupie na FB w odpowiednich modułach.
Czy klub trwa tylko przez miesiąc?
Nie. To program półroczny. Każdego miesiąca będziemy realizować inny temat. W październiku zajmujemy się rodzeństwem i grupami rówieśniczymi. W listopadzie – rodzicielskimi wyrzutami sumienia. Będę Cie informować na bieżąco.