KLUB RELACJI POZYTYWNYCH -LISTOPAD

 

CZY TE STWIERDZENIA BRZMIĄ ZNAJOMO?

 

,,Jestem złą matką….“ - myślisz??

Wiesz, że źle robisz, kiedy krzyczysz

Wyrzuty sumienia nie pozwalaja Ci spać…

Na pierwszym miejscu stawiasz potrzeby dzieci, męża, na ostatnim – swoje

Wieczorem łzy same płyną…

Jestem do niczego ,,Myślisz o sobie“..

Starasz i wciąż jest nie tak..

Twoje błędy nie dają Ci spokoju, bo wciąż je powtarzasz

,,Coś jest ze mną nie tak “ – myślisz o sobie

Każdego kolejnego dnia walczysz z chęcią schowania się pod kołdrą i pozostania tam na stałe…

Jeśli choć jedno zdanie Cię dotyczy, a czujesz, że czas to zmienić – serdecznie zapraszam Cię do Klubu Relacji Pozytywnych!

Małe kroczki w tę dobrą stronę, realizowane codziennie pozwolą Ci poukładać wszystko od nowa! Zamienisz swoje relacje w pozytywne sytuacje, odzyskasz radość, przybliżysz się do swoich bliskich, wyrzuty sumienia przestaną Ci odbierać radość.

;

Odpowiedzią na Twoje trudności jest pozytywna dyscyplina z elementami Self-Reg i uważności.

Dzięki temu połączeniu zyskasz pokaźny zestaw strategii do radzenia sobie z problematycznymi sytuacjami.

Pozytywna dyscyplina z elementami Self-Reg i uważności, to szczególne podejście wychowawcze, bez kar i nagród, bazujące na obustronnym szacunku, koncentrujące się na budowaniu relacji.

W twoim domu, może być tak jak zawsze chciałaś/chciałeś.

Sposoby, o których mowa, wypróbowałam w swojej rodzinie i pracy. DZIAŁA!

CO MOŻESZ ZYSKAĆ, DOŁĄCZAJĄC DO
KLUBU RELACJI POZYTYWNYCH?

9
Nauczysz się czerpać radość z błędów
9
poczujesz swoją moc - uwolnisz ją!!
9
zrozumiesz czym są błędy i nauczysz się jak je wykorzystać
9
lepiej zadbasz o siebie
9
wewnętrzny spokój i pewność – bo wiesz, co zrobić z kolejnym potknięciem
9
systematyczność- codziennie ćwiczenie i wsparcie
9
Do Twojego życia powróci radość i lekkość
9
będziesz wiedzieć kiedy działać, a kiedy odpuszczać
9
Zwiększy się Twoje poczucie sprawczości – będziesz skuteczna/skuteczny w swoich działaniach
9
Zrozumiesz, dlaczego tak, a nie inaczej reagujesz na błędy i jak to zmienić.
9
Twoje błędy będą dla Ciebie cenne.
9
praktyczną umiejętność życia z błędami
9
Twoje błędy przestaną CI przeszkadzać

Rozumiem, że po przeczytaniu tej listy pomyślałaś/pomyślałeś ,,Kolejny chwyt marketingowy”. To brzmi nierealnie dopóki… dopóki nie spróbujesz.

Pozytywna dyscyplina to metoda wychowawcza o charakterze bliskościowym, rozwijana i udoskonalana od 35 lat. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale zatacza coraz szersze kręgi. Świat hiszpańskojęzyczny dla niej oszalał, obecnie świetnie się przyjęła w Chinach i Emiratach Arabskich.
W roku 2015- tym pojawiła się w Polsce.

Zaraz się nią zainteresowałam i zaczęłam testować w domu, bo jest złotym środkiem między wychowaniem dyrektywnym (wychowanie przez kary i nagrody), a wychowaniem bezstresowym.

Zafascynowała mnie. Przykładowo, jedno z jej sztandarowych haseł: ,,Nawiąż relację, zanim naprawisz sytuację”, było dla mnie bardzo odkrywcze. Jego zastosowanie efektywnie zmieniło sytuację w naszym domu. Kiedy dołączyłam do niej elementy Self -Reg Stuarta Shenkera (samoregulację) oraz elementy uważnościowe, stała się jeszcze bardziej efektywna.
Zdecydowałam się zajmować tym obszarem zawodowo i prowadzę warsztaty oraz szkolenia w tym zakresie, które potwierdzają przydatność takiej kombinacji, jej skuteczność, prostotę i przyjazność.

Kiedy jesteś rodzicem/nauczycielem chcesz dla  dziecka jak najlepiej, to oczywiste. Czytasz poradniki o wychowaniu, rozmawiasz z innymi rodzicami, specjalistami, czujesz, że ważna jest dla Ciebie bliskość, ale i skuteczność, realizowanie celów Waszej rodziny/grupy oraz celów wynikających z życia w społeczeństwie.

Tak naprawdę, możesz przeczytać najlepsze książki w tej materii, mieć najlepsze intencje, ale dopóki nie poznasz i nie zastosujesz w praktyce skutecznych sposobów na budowanie relacji i wspólne realizowanie zadań… niewiele się zmieni.

DLACZEGO TO JEST TAKIE WAŻNE DLA RODZICÓW/SPECJALISTÓW PRACUJĄCYCH Z DZIEĆMI?

Dlaczego?

$
bo może osobiście nie znasz tych sposobów
$
może je znasz, ale nie umiesz ich zastosować w praktyce
$
może nikt Cię nie wspiera w łagodności i życzliwości dla samej siebie i dzieci
$
może nie radzisz sobie ze swoimi emocjami i swoim zmęczeniem, znam to
$
a może nie rozumiesz dlaczego dzieci źle się zachowują, o co tak naprawdę im chodzi

Potrzebujesz zmiany

I tu dwie wiadomości: dobra i zła

Dobra: zmiana jest możliwa, hurraaa!!! I z pomocą przychodzi nam pozytywna dyscyplina ze swoimi 52-ma przepisami i konkretnymi podpowiedziami: co robić i jak robić. Wzbogacona samoregulacją, uważnością, doświadczeniami rodziców/nauczycieli warsztatowych, jest potężnym arsenałem, dzięki któremu nie będziesz przysłowiowo piłowała drzewa pilnikiem do paznokci.

Zła: Zmiana to praca, codzienna, wymagająca systematyczności i wiedzy.

DO TRWAŁEJ ZMIANY POTRZEBA:

ZMIANY NASTAWIENIA I PRZEKONAŃ

MOTYWACJI WEWNĘTRZNEJ

CODZIENNEGO WSPARCIA

MONITOROWANIA POSTĘPÓW

Dlatego właśnie stworzyłam:

KLUB RELACJI POZYTYWNYCH

CZYLI PROJEKT WSPIERAJĄCY W ZMIANIE,

specjalny program abonamentowy, w którym co miesiąc koncentrujemy się na wybranym temacie.

SPRÓBUJ PRZEZ 1 MIESIĄC , POTEM MOŻESZ ZAKUPIĆ TANIEJ NA DŁUŻSZY OKRES.

Z CZEGO SKORZYSTASZ W KLUBIE RELACJI POZYTYWNYCH?

I
Materiały

otrzymujesz na maila czytelne materiały w pdf, omawiające wzbogacone narzędzia pozytywnej dyscypliny, tzw. pigułka wiedzy /pakiet basic/

 

I
Krótka i treściwa merytoryka

ćwiczenia do wykonania każdego dnia, z krótkim wprowadzeniem w formie live na grupie. Możesz wykonywac swoje codzienne czynności i odsłuchać czym zajmujemy się danego dnia. Jeśli już słuchałaś/ słuchałeś moich live ów , czy webinarów, wiesz, że mówię konkretnie i rzeczowo. Na dodatek krótko i energetycznie. W razie Waszej potrzeby- zwalniamy tempo i przeznaczamy więcej czasu na wybrane zagadnienie. Program jest elastyczny i dostosowany do WASZYCH potrzeb. Dostaniesz MOC. /pakiet basic/

h
Grupa na FB

grupa wsparcia na fb, gdzie uczestnicy mogą w każdej chwili zamieszczać posty, ściągnąć bieżące materiały. Każdego dnia jestem obecna na grupie przez godzinę i odpowiadam na Wasze pytania, dostaniesz szybką, konkretną odpowiedź. /pakiet basic/

Tematyczny webinar raz w miesiacu

zgodny z tematem miesiąca, dostępny na grupie przez miesiąc, żebyś zdążyła obejrzeć/pakiet basic/

Z
Nagrania tematycznych webinarów /pakiet premium/ Trening Relacji Pozytywnych

cotygodniowe, wirtualne spotkania na ZOOM, w czasie których się widzimy i rozmawiamy na żywo. Testowałyśmy je na wiosnę w mojej grupie i wiele osób o nie pyta, były dla Was bardzo wspierające. /pakiet premium/

Z
Dziennik Relacji Pozytywnych

czytelnie i funkcjonalnie przygotowany notatnik, do monitorowania swojej aktywnośc każdego dnia oraz do przeprowadzania ćwiczeń i zapisywania wniosków z nich./pakiet basic/

v
Real Trening Relacji Pozytywnych

spotkania grupy wsparcia w realu, w miastach, gdzie odbywaja się moje warsztaty. A jak wiesz jeżdżę po całej Polsce i nie tylko/pakiet premium/

Nagrania spotkań Treningu Relacji Pozytywnych / pakiet premium/
Zniżkę 10 % na wszystkie moje warsztaty, w których zechcesz uczestniczyć w opłaconym miesiącu/ pakiet premium/
Indywidualny Trening Relacji Pozytywnych

moje osobiste wsparcie w pracy 1:1 , online lub w realu /jeśli jesteś z Tychów lub okolic/: cotygodniowe spotkania, diagnoza relacji, indywidualny plan pracy wraz z bieżącym wsparciem. /pakiet vip/

JAKIE TEMATY ZAPLANOWAŁAM W CIĄGU NAJBLIŻSZYCH 6 MIESIĘCY?

listopad – Rodzicielskie wyrzuty sumienia, jak żyć z trudnymi emocjami rodzica?
grudzień – bez kar i nagród, to znaczy jak?
styczeń – Jestem ważna /ważny /!!
luty – Wierzę w Ciebie, budowanie wewnętrznej mocy dziecka
marzec- Granice – moje i Twoje
kwiecień – On, ona i ono. Jak budowac pozytywne relacje między partnerami, kiedy są dzieci

Kolejne tematy będą wynikały z Waszych potrzeb.

A może mówisz: „Fajnie, ale i tak nie znajdę na to czasu”

Spokojnie, program jest tak skonstruowany, że koncentruje się na praktyce i nie zasypię Cię niepotrzebną wiedzą – konkretnie i praktycznie to moja dewiza. Sama mam rodzinę, prowadzę dom i biznes, więc dobrze wiem jak trudno jest pogodzić różne zobowiązania. Przewidziałam nawet czas na nadrabianie zaległości i oddech w temacie /każda niedziela będzie wolna/. Ćwiczenia, które proponuję są precyzyjnie dobrane, tak , żeby nie zabierały zbyt dużo czasu, a żeby szybko zobaczyć efekt / tak, wiem jakie to motywujące/. Materiały i nagrania przesyłam Ci mailem i będą dla Ciebie dostępne przez 2 lata. Zdążysz.

CO JESZCZE MOŻE POMÓC CI PODJĄĆ DECYZJĘ?

Oto niektóre opinie na temat pracy ze mną:

Warsztaty prowadzone przez Anię Żakiewicz uświadomiły nam, że za złym zachowaniem dziecka zawsze kryje się jakiś komunikat, jakaś ukryta potrzeba. Na tych zajęciach same mogłyśmy poczuć się jak dzieci i doświadczyć jak się czują, kiedy ktoś na nie krzyczy i patrzy z góry. Dowiedziałyśmy się jak zbudowany jest mózg i jak reaguje w sytuacjach stresowych. Poznałyśmy techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach za pomocą pozytywnej dyscypliny. POLECAMY!!! a same zapisałyśmy się na kolejne spotkanie:)

Gabriela

Każdemu, rodzicowi i nauczycielowi, polecam warsztaty z pozytywnej dyscypliny. Praktyczne ćwiczenia, które zostają w głowie i zachowaniu, indywidualne podejście, podpowiedzi na co dzień (w grupie i na blogu). Naprawdę da się żyć bez nagród i kar, zmienić dom i siebie.

Joanna

Bardzo polecam, świetne warsztaty. Pozytywna dyscyplina zaszczepila we mnie chęć współpracy z dziećmi na równych zasadach. Chętnie wszystkie techniki przetestuję na moich dzieciach i oczywiście wprowadzę teorię w praktykę  dziękuję i polecam

Klaudia

Miałam ogromną przyjemnością uczestniczyć w warsztatach z PD. Grupę którą stworzyła p. Ania była niesamowita. Wszystkie ćwiczenia wchodzą głęboko w głowę i dają niesamowite efekty. Polecam wszystkim rodzicom którzy szukają alternatywy i czują że SR i PD jest czymś w co warto wejść i wykorzystać!

Danuta

CO ZATEM DOSTANIESZ W RAMACH KLUBU RELACJI POZYTYWNYCH?

 

N
ćwiczenia na każdy dzień

będziesz codziennie budować nowe umiejętności i obserwować swoje postępy- poczujesz jak rośniesz w siłę i skuteczność

N
narzędzia do regulacji emocji

własnych i dziecka

N
sprawdzone, skuteczne strategie na życie z błędami własnymi i cudzymi

bez zbędnych gadek i stresu

N
efektywne przepisy na budowanie własnej sprawczości i pewności siebie

Skarb popełniania błędów, dzięki któremu życie staje się lżejsze.

dzięki któremu przestaniesz się obwiniać.

N
wioskę wsparcia

stały dostęp do grupy kursowej, na której będę codziennie . Wsparcie innych rodziców, którym również zależy na pozytywnych relacjach z dziećmi

N
motywację

do codziennej pracy nad pozytywnymi relacjami

A co możesz zyskać dzięki uczestnictwu w Klubie Relacji Pozytywnych?

 

wsparcie dla siebie, każdego dnia

większą pewność siebie, a co za tym idzie większe poczucie sprawdzości – będziesz wiedzieć, co możesz zrobić w problemowych sytuacjach i jak to zrobić 

lepsze relacje z dziećmi
lepsze relacje z partnerem
Praktyczną umiejętność samoregulacji /potrafię się opanować/

wiedzę, dzięki której zrozumiesz skąd się biorą wyrzuty sumienia i jak je zmieniać w pozytywną siłę

zwiększysz poczucie własnej wartości jako człowieka, rodzica, nauczyciela

coraz częściej będziesz działać w zgodzie z własnymi wartościami

będziesz mieć więcej czasu dla siebie

DLACZEGO MOŻESZ MI ZAUFAĆ?

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Nazywam się Dolores Anna Żakiewicz i stworzyłam platformę edukacyjną Relacja – Pozytywna Sytuacja, zbudowałam wokół niej społeczność 18 000 ludzi, zainteresowanych budowaniem pozytywnych relacji.

Jestem certyfikowanym edukatorem pozytywnej dyscypliny z akredytacją amerykańskiego Positive Discipline Association.

Skutecznie pomagam rodzicom i specjalistom pracującym z dziećmi budować pozytywne relacje, korzystając z pozytywnej dyscypliny, podejścia Self -Reg /samoregulacji/ oraz uważności. Prowadzę w tym zakresie warsztaty stancjonarne i online. Przeszkoliłam w ten sposób prawie 2 000 ludzi.

Jestem też socjologiem, pracownikiem socjalnym, tłumaczem polskiego języka migowego.

Prywatnie jestem mamą 5 – latka, 11 –  latki oraz macochą 23 – letniego młodzieńca. Jestem też żoną. Dodatkowo prowadzę własną działalność gospodarczą. Wiem jak trudno jest sprostać wszystkim tym rolom przy zachowaniu szacunku do samego siebie i innych. Bardzo mi pomaga pozytywna dyscyplina wzbogacona podejściem Self -Reg i uważnością. Kiedy urodziła się moja córka, szukałam czegoś praktycznego, prostego i skutecznego, żeby nie utknąć w roli wrzeszczącej mamy. Wtedy po kolei odkryłam pozytywną dyscyplinę, Self -Reg i uważność. Ten miks jest mi niezwykle pomocny. Mam lepsze relacje z dziećmi i sama z sobą. Nauczyłam się odpuszczać i współpracować. Nasz dom diametralnie się zmienił. Na korzyść.

Po studiach : socjologia ze specjalnością: praca socjalna, pracowałam przez 10 lat w pomocy społecznej. W tym czasie ukończyłam też kurs języka migowego i otrzymałam stosowne zaświadczenie. Do dziś fascynuje mnie ten sposób komunikacji. Wciąż mam okazję tłumaczyć . Ostatnio brałam udział w projekcie w wymiarze blisko 160h.

 

Ale najbardziej mnie fascynuje pozytywna dyscyplina w połączeniu z Self -Reg i uważnością. Dlatego prowadzę warsztaty i konsultacje indywidualne w tym zakresie. Prowadzę FP na Fb, który w ciągu 2 lach zebrał niemal 1 4 000 polubień i obserwujących oraz grupę, w której uczestniczy prawie 3 000 osób. Prowadzę też swój kanał na YT, który wciąż zbiera nowych subskrybentów.

NA ten moment przeszkoliłam prawie 2 000 osób.

wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

ILE TO MIESIĘCZNIE KOSZTUJE?

WYKUP 1 MIESIĄC I SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA. POTEM MOŻESZ ZAKUPIĆ NA DŁUŻSZY OKRES – TANIEJ .

POZIOM BASIC

65 zł

PRZEDSPRZEDAŻ 49 ZŁ

 • dostęp do bieżących materiałów pdf na maila
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na fb
 • bieżący dostęp do live ów i webinarów tematycznych
 • nagrania live ów i webinarów tematycznych
 • Dziennik Relacji Pozytywnych
 • dostęp do bieżących ćwiczeń w formie pdf na maila i w grupie
 • wsparcie grupy
 • moje wsparcie przez 1 h dziennie na grupie

 

a może wolisz taniej, zakupując więcej niż 1 miesiąc??

Kliknij tu, żeby kupić pakiet na więcej miesięcy

POZIOM PREMIUM

89 zł 

69 ZŁ  

 • dostęp do bieżących materiałów pdf na maila
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na fb
 • bieżący dostęp do live ów i webinarów tematycznych
 • nagrania live ów i webinarów tematycznych
 • Dziennik Relacji Pozytywnych
 • dostęp do bieżących ćwiczeń w formie pdf na maila i w grupie
 • wsparcie grupy
 • moje wsparcie przez 1 h dziennie na grupie
 • udział w spotkaniach ZOOM Trening Relacji Pozytywnych
 • nagrania ww spotkań
 • spotkania w realu grupy Treningu Relacji Pozytywnych
 • zniżkę 10% na moje warsztaty w opłaconym miesiącu

 

a może wolisz taniej, zakupując więcej niż 1 miesiąc??

Kliknij tu, żeby kupić pakiet na więcej miesięcy

POZIOM VIP

450 zł 

350 ZŁ 

 • dostęp do bieżących materiałów pdf na maila
 • dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na fb
 • bieżący dostęp do live ów i webinarów tematycznych
 • nagrania live ów i webinarów tematycznych
 • Dziennik Relacji Pozytywnych
 • dostęp do bieżących ćwiczeń w formie pdf na maila i w grupie
 • wsparcie grupy
 • moje wsparcie przez 1 h dziennie na grupie
 • udział w spotkaniach ZOOM Trening Relacji Pozytywnych
 • nagrania ww spotkań
 • spotkania w realu grupy Treningu Relacji Pozytywnych
 • zniżkę 50% na moje warsztaty w opłaconym miesiącu
 • Indywidualny Trening Relacji Pozytywnych – Moje osobiste wsparcie w pracy 1:1 , online lub w realu /jeśli jesteś z Tychów lub okolic/: cotygodniowe spotkania, diagnoza relacji, indywidualny plan pracy wraz z bieżącym wsparciem

 

a może wolisz taniej, zakupując więcej niż 1 miesiąc??

Kliknij tu, żeby kupić pakiet na więcej miesięcy

MOJA GWARANCJA

Zawsze dbam o to, by przekazywać treści w sposób jak najbardziej odpowiadający potrzebom klientów. Bez relacji nie ma edukacji, stąd właśnie relacja jest dla mnie fundamentem w mojej pracy.
Ważne , aby pamiętać, że udział w Klubie Relacji Pozytywnych przyniesie efekty proporcjonalne do Twojego zaangażowania i systematyczności. Program ma charakter comiesięcznej subskrybcji. Każdego miesiąca zajmujemy się innym tematem. Jestem przekonana, że dzięki niemu Twoja Rodzina rozpocznie nowy rozdział w swojej historii, rozdział lepszych relacji, spokojnych poranków i współpracy, rozdział pełen radości.

Jeśli masz pytania, czy wątpliwości – pisz do mnie śmiało: relacjapozytywnasytuacja@gmail.com. Odpowiem na każdą wiadomość.

Dolores Anna Żakiewicz