KURS ONLINE

 

DogADAJ SIĘ ZE MNĄ, MAMO, gdy jest tak trudno.

 

Krok po kroku, wszystko, czego potrzebujesz, żeby Twoje dziecko 

 z Tobą współpracowało.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Masz już dość słuchania: ,,mamo, nie chce mi się" ,,zaraz, mamo"?

Chciałabyś wreszcie przyjść po pracy /pracować zdalnie i usłyszeć ...ciszę, a nie kłótnie rywalizującego rodzeństwa?

kompletnie nie masz pojęcia jak ogarniać e- szkołę, czy e-przedszkole, jak zmotywować dziecko do nauki?

Chciałabyś żeby twoje dziecko zaczęło Ci ufać, a nie osobiście wszystko sprawdzać, ze szkodą dla siebie?

masz już dość ciągłego ,,nie", ,,sama to zrób" i tego, ze twoje dziecko nie bierze pod uwagę twoich potrzeb, zmęczenia, nie zastanawia się nad twoimi argumentami?

Wyobraź sobie, że wreszcie możesz po prostu przyjść po pracy lub pracować zdalnie z domu, zamiast dopraszać się o odrobienie lekcji i posprzątanie pokoju.

W tym kursie zdradzę Ci skuteczne i sprawdzone sposoby na odbudowanie współpracy z dzieckiem. Dzięki nim dziecko pracuje samo dla siebie, podejmuje się różnych zadań, nie obawiając się porażki. Moja córka potrafi teraz przyjść i powiedzieć z szacunkiem: ,,Mamo, potrzebuję……”. Mój synek przychodzi i mówi ,,Przytul mnie”, kiedy nie radzi sobie z emocjami.

Ufamy sobie wzajemnie , szczerze rozmawiamy. Ale nie zawsze tak było.. Trudny czas za nami.

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Cześć, jestem dolores!

Skutecznie pomagam rodzicom i specjalistom pracującym z dziećmi budować pozytywne relacje, korzystając z pozytywnej dyscypliny, podejścia Self -Reg /samoregulacji/ oraz uważności. Prowadzę w tym zakresie warsztaty stacjonarne i online oraz konsultacje indywidualne. Przeszkoliłam w ten sposób ponad 2 200 osób. Jestem doświadczonym certyfikowanym edukatorem pozytywnej dyscypliny z akredytacją amerykańskiego Positive Discipline Association.
Jestem też socjologiem, pracownikiem socjalnym, tłumaczem polskiego języka migowego. Jestem również autorem platformy edukacyjnej Relacja -Pozytywna Sytuacja, na której towarzyszy mi ponad 16 000 osób.

Prywatnie jestem mamą 11 letniej Oli oraz 5,5 letniego Dawida.   Jestem też macochą 24 letniego młodzieńca. W pewnym momencie zauważyłam, że moja córka bardzo się zmienia, pojawiły się nowe problemy, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. To wszystko zaczęło się kiedy poszła do 4 klasy szkoły podstawowej. Córka weszła w wiek przednastoletni – zaczęły się zmiany w mózgu, hormonach i potężne zmiany w szkole. Dziś najtrudniejsze mamy za sobą. Na warsztatach i w trakcie konsultacji indywidualnych zauważyłam, że wielu rodziców ma podobne problemy. Co gorsza – niewiele jest treści, które odnoszą się do tej kategorii wiekowej. Z drugiej strony w wielu rodzinach trwają walki rodzeństwa , o różnej różnicy wiekowej. W sytuacji izolacji domowej, bardzo sie natężają. W moim domu też mam rodzeństwo, z 6- cio letnią różnicą. To duże pole do eksperymentów i obserwacji skuteczności różnych rozwiązań. Właśnie dlatego zebrałam swoje doświadczenia, połączyłam je z moją wiedzą i tak powstał ten kurs. Zależy mi, żeby ułatwić Ci szaleństwo codzienności..

Kurs został przygotowany tak, żeby skorzystali z niego rodzice i specjaliści pracujący z różną kategorią wiekową dzieci. Jest to możliwe dlatego, że pracujemy na tych samych narzędziach w każdej grupie wiekowej. Kluczem jest sposób ich zastosowania

 

 

moduły kursu

Co znajdziesz wewnątrz kursu:

„dogadaj się ze mną, mamo, gdy jest tak trudno”?

Moduł 1: emocje w kryzysie.

DOWIESZ SIĘ:

Wszystkiego co, potrzebujesz wiedzieć o mózgu dziecka, zgodnie z najnowszą naukową wiedzą. Zrozumiesz co się tam dzieje , jak sie rozwija, skąd zmiany  w zachowaniu. Zrozumiesz jak zmienia się mózg dziecka i jak pomóc dziecku żeby zaczęło współpracować  oraz sobie – jak znależć więcej cierpliwości. Zrozumiesz skąd czasem braki w empatii i jak ją budować. Nauczysz się wspierać dziecko w trudnych emocjach

Moduł 3: dom

DOWIESZ SIĘ:

Czym tak naprawdę są obowiązki domowe, jak zmotywować dziecko do ich wykonywania. Nauczysz się jak w praktyce zorganizować rodzinę, żeby dom był czysty i żeby każdy miał w tym swój udział. Bez przymusu i ,,Zaraz”. Bez ,,Nie chce mi się”. Bez kar i nagród. Okaże się, że masz pracowite dziecko.

Moduł 5: rodzeństwo i grupa rówieśnicza.

DOWIESZ SIĘ:

Po co ten cały poligon nazywany rodzeństwem oraz jaką rolę w życiu dziecka  odgrywa grupa rówieśnicza. Nauczysz się jak reagować w konfliktowych sytuacjach- kiedy ingerować i jak. Poznasz aż sześciu skutecznych sposobów na konflikty rodzeństwa, które z powodzeniem stosuje sie też w konfliktach rówieśniczych. Twoje dzieci przestaną wreszcie rywalizować o Twoją uwagę.

Moduł 2: poczucie przynależności i znaczenia i jego znaczenie dla współpracy.

 DOWIESZ SIĘ:

Co to jest poczucie przynależności i znaczenia i jak jego brak wpływa na zachowanie dziecka. Nauczysz się jak w praktyce zaspokajać tę potrzebę  za pomocą konkretnych, sprawdzonych sposobów, bez konieczności rezygnowania z siebie. Zaczniecie rozmawiać, mówić o swoich emocjach i potrzebach. Wzrośnie zaufanie między Wami, umocni się pozytywna relacja.

 

 

Moduł 4: e-przedszkole/e-szkoła.

DOWIESZ SIĘ:

Jak zmotywować dziecko do nauki, do wywiązywania się z obowiązków szkolnych. Zrozumiesz jaki jest fundament skutecznej nauki i jak na nim budować. To ma szczególne znaczenie w naszej sytuacji, kiedy zafunkcjonowały e-szkła i e-przedszkole. Poznasz też wybrane rodzaje trudności w uczeniu się, na przykładzie konkretnego przypadku. Podpowiem Ci, co można zrobić, żeby pomóc dziecku w takiej sytuacji. Otrzymasz też bardzo praktyczne bonusy. 

Moduł 6: Ekrany.

DOWIESZ SIĘ:

Jak ekrany mogą wpływać na funkcjonowanie mózgu dziecka. Czy ekrany to samo zło?? Poznasz praktyczne sposoby na ogarnięcie kwestii ekranów w Twoim domu.Wdrożycie wasze własne zasady , nauczę Cię je reazliować. Czas na koniec walk na tym polu. 

BONUSY

W tej edycji przygotowałam dla Ciebie coś ekstra!

Jeżeli dołączysz do programu to otrzymasz w prezencie bonusy o wartości 360 zł (te bonusy będą dla Ciebie dostępne jeżeli kupisz pakiet B lub C)

BONUS 1: czy moje dziecko ma zaburzenia integracji sensorycznej?

DOWIESZ SIĘ:

Poglądowy test, który pomoże Ci ustalić , czy w przypadku Twojego dziecka trudności w zachowaniu, czy w nauce mogą wynikać z zaburzeń integracji sensorycznej. Arkusz przygotował terapeuta zaburzeń integracji sensorycznej Renata Zoruk. Rzecz jasna nie zastąpi on rzeczywistej diagnozy, natomiast podpowie Ci czy iść w tym kierunku.

WARTOŚĆ – 100 zł

BONUS 3: Czy moje dziecko ma adhd?

DOWIESZ SIĘ:

Jaki jest najnowszy test diagnozujący  ADHD. O tym z jakich składa się komponentów i jak może pomóc Twemu dziecku w diagnozie problemów w uczeniu się. Omówię jeden z przypadków diagnostycznych.Bez tego testu nie ruszyłi by z miejsca. 

WARTOŚĆ – 50 zł

BONUS 2: jak odczarować matematykę?

DOWIESZ SIĘ:

15 minutowy film, który zawiera kilka bardzo praktycznych podpowiedzi, jak pomóc uwierzyć dzieciom, że matematyka jest również dla nich. Film przygotował Aleksander Morag – kreatywny i doświadczony nauczyciel matematyki.

WARTOŚĆ – 100 zł

BONUS 4: gra rodzinna ,,trzy kroki"

DOWIESZ SIĘ:

Skąd się biorą zachowania i jak je zmieniać. Gra w formie pliku do samodzielnego wydruku.Kolorowa i prosta. Spędzicie wspólnie pozytywny czas. Dzięki grze nauczysz dziecko podstaw samoregulacji emocji.

WARTOŚĆ -60 zł

BONUS 5: zestaw polecanych książek

DOWIESZ SIĘ:

Z jakich książek korzystałam, żeby przygotować ten kurs i jakie warto przeczytać, jak sie ma w domu dziecko 9-12 lat.

WARTOŚĆ -50 zł

PODSUMOWUJĄC, CO OTRZYMASZ?

Co znajdziesz wewnątrz kursu: „Dogadaj się ze mną, mamo”?

I
6 lekcji video live +- 6 godzin wartościowej wiedzy
h
Materiały w formie pdf - wiedza - w pakiecie B oraz C
6 rund ,,wy pytacie- ja odpowiadam", po live na grupie fb
Z
roczny dostęp do grupie na fb
v
Wspierająca społeczność na zamkniętej grupie na FB
pięć fantastycznych bonusów w pakietach : b oraz c
atrakcyjne zaświadczenie ukończenia kursu, przesyłane mailem.
NIE CZEKAJ

Sprzedaż jest otwarta tylko przez kilka dni

Gdy 5 kwietnia 2020 roku o godzinie 23.55 odliczanie się zakończy – kurs znika ze sprzedaży.

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

TWOJA INWESTYCJA

„dogadaj się ze mną, mamo, gdy jest tak trudno”

Krok po kroku, wszystko, czego potrzebujesz żeby Twoje dziecko  znowu zaczęło z Tobą współpracować. Kurs zamknięty w 6 stopniowym procesie opartym na moim doświadczeniu zawodowym i osobistym oraz praktycznej wiedzy z zakresu pozytywnej dyscypliny, samoregulacji i socjologii. Dołącz już teraz, skorzystaj z bonusów  w wybranych pakietach i z radością współpracuj znów ze swoim dzieckiem.

wybierz najlepszą OPCJĘ dla siebie

Pakiety

pakiet  A

 • grupa na fb
 • 6 lekcji live, tematycznie zgodnych z modułami kursu
 • 6 rund pytania – odpowiedzi, po live,
 • spotkania  w grupie FB 6,7,8, oraz  15,16,17 kwietnia

 

pakiet B

 •  grupa na fb
 • 6 lekcji live, tematycznie zgodnych z modułami kurs
 • 6 rund pytania – odpowiedzi, po live
 •  spotkania w grupie FB 6,7,8 kwietnia oraz 15,16,17 kwietnia
 • 5 fantastycznych bonusów

 

PAKIET C

 • grupa na fb
 • 6 lekcji live, tematycznie zgodnych z modułami kursu
 • 6 rund pytania – odpowiedzi, po live,
 • spotkania w grupie FB 6,7,8 kwietnia oraz 15,16,17 kwietnia 
 • 5 fantastycznych bonusów
 • 2 spotkania indywidualne online
co ludzie mówią o pracy ze mną?

Opinie

Warsztaty prowadzone przez Anię Żakiewicz uświadomiły nam, że za złym zachowaniem dziecka zawsze kryje się jakiś komunikat, jakaś ukryta potrzeba. Na tych zajęciach same mogłyśmy poczuć się jak dzieci i doświadczyć jak się czują, kiedy ktoś na nie krzyczy i patrzy z góry. Dowiedziałyśmy się jak zbudowany jest mózg i jak reaguje w sytuacjach stresowych. Poznałyśmy techniki radzenia sobie w trudnych sytuacjach za pomocą pozytywnej dyscypliny. POLECAMY!!! a same zapisałyśmy się na kolejne spotkanie:)

Gabriela

Każdemu, rodzicowi i nauczycielowi, polecam warsztaty z pozytywnej dyscypliny. Praktyczne ćwiczenia, które zostają w głowie i zachowaniu, indywidualne podejście, podpowiedzi na co dzień (w grupie i na blogu). Naprawdę da się żyć bez nagród i kar, zmienić dom i siebie.

Joanna

Bardzo polecam, świetne warsztaty. Pozytywna dyscyplina zaszczepila we mnie chęć współpracy z dziećmi na równych zasadach. Chętnie wszystkie techniki przetestuję na moich dzieciach i oczywiście wprowadzę teorię w praktykę  dziękuję i polecam

Klaudia

Miałam ogromną przyjemnością uczestniczyć w warsztatach z PD. Grupę którą stworzyła p. Ania była niesamowita. Wszystkie ćwiczenia wchodzą głęboko w głowę i dają niesamowite efekty. Polecam wszystkim rodzicom którzy szukają alternatywy i czują że SR i PD jest czymś w co warto wejść i wykorzystać!

Danuta

FAQ:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania. Jeżeli nie znajdziesz tutaj wskazówek, których szukasz, to napisz do mnie: relacjapozytywnasytuacja@gmail.com.

moje dziecko jest przedszkolakiem. czy skorzystam z kursu, czy jest za wcześnie?

Jak najbardziej skorzystasz z kursu. Poznasz skuteczne sposoby na budowanie relacji, warto je wdrażać już od najmłodszych lat dziecka. Zdobędziesz też sporo wiedzy , która pozwoli Ci zrozumieć zachowanie dziecka. W ten sposób zbudujesz fundament, dzięki któremu okres dojrzewania przejdziecie spokojniej.

czy to jest kurs tylko dla mam, czy ojcowie też moga uczestniczyć?

Jak najbardziej zapraszam też tatusiów. Z reguły to kobiety sa bardziej zainteresowane relacjami, stąd przekaz w formie żeńskiej, ale bardzo sobie będę cenić męski głos w damskim gronie. To z pewnością podniesie skuteczność programu.

Czy jeśli moje dziecko JEST W WIEKU SZKOLNYM, to warto kupować ten kurs?

Zdecydowanie tak – wiedza i strategie przedstawiane w tym kursie zdecydowanie sprawdzają się również w relacji ze starszymi dziećmi.

czy to jest kurs tylko dla rodziców?

Skorzystać z niego mogą także opiekunowie, wychowawcy, pozostający w relacji z dziećmi.

czy jeśli jestem nauczycielem, ten kurs może być dla mnie przydatny?

Nauczyciel również pozostaje w relacji ze swoimi uczniami. Techniki, których uczę w tym kursie, sprawdzają się także   w grupie klasowej. Bardzo komfortowe jest, że w ramach pracy na grupie możesz zadać pytanie dotyczące sytuacji w Twojej klasie , czy grupie.

czy dostanę dostęp do wszystkich materiałów od razu?

Nie, tematy będziemy realizować  sukcesywnie. Każdego dnia będziemy skupiać się na pojedynczym zagadnieniu tak. Dzięki temu łatwiej będzie Ci wdrożyć w życie konkretne narzędzia.

W jaki sposób otrzymam dostęp do materiałów?

Wszystkie materiały będą dostępne w grupie na fb. Będą  uprządkąowane w moduły. Dzięki temu będzie Ci łatwiej wrócić do wcześniejszych zagadnień, a także odszukać konkretne informacje. Grupa jest dostępna na każdym urządzeniu, co oznacza, że możesz korzystać z materiałów gdzie chcesz i kiedy chcesz. 

Czy otrzymam fakturę?

Tak. Wystarczy, że w odpowiednich polach podasz swoje dane firmowe. Wtedy otrzymasz fakturę za swój zakup na maila.